Hakkımızda

Ankara'da Teknik servisin öncüsü olan firmamız 1984 yılında kurulmuş ve ticaret hayatına hiç ara vermeden günümüze kadar gelmiştir, Grup Bilişim olarak her zaman yenilikten yana tavrımız ve bizleri hiç bir zaman bırakmayan değerli müşterilerimiz tarafından yıllardır teknik servis hizmetlerinde ilerlemişizdir.

           

Bilgisayar birçok işi yapmaya yarayan insanlar için günümüzde çok önemli bir konum elde eden cihazlardır. Bir zamanlar ilk bilgisayar yapıldığında herhalde bugünkü şekline geleceğinin kimse tahmin edemezdi. Çünkü ilk bilgisayar çok az iş yapabilmesine karşın çok büyük yer kaplamaktadır. İlk bilgisayarın boyutları bir binanın içini kaplayacak kadar büyüktü. Bu bilgisayar ile günümüzdeki bilgisayarları karşılaştıracak olursak arada birçok fark vardır.

Günümüzde bilgisayarlar yanımızda hatta cebimizde taşınabilecek kadar küçülmüştür. Hal böyle olunca bilgisayar sahibi olan kişiler de artmıştır. Artık hemen hemen her evde bilgisayar görmekteyiz. Gelişen teknoloji sayesinde bilgisayarlar daha da geliştirilmektedir.

Bilgisayar sayısının giderek artmasıyla beraber bu cihazların arızaları da gündeme gelmeye başlamıştır. Bilgisayarlar çeşitli arızalar verebilmektedir. Asus Ekran kartı, Asus ana kart, güç kaynağı, Asus Ram, Asus klavye ve ses kartı gibi donanımlarından dolayı bilgisayarlar arıza verebilmektedir.

Bilgisayar arızalarına baktığımız zaman ağırlıklı olarak donanımsal olduğunu görmekteyiz. Günümüzde satışı yapılan bilgisayarların birçoğu garanti süreleri dolmadan arıza vermektedir. Arıza veren bilgisayarların garanti servisleri tarafından düzeltilmesi bazen pahalıya mal olabilmektedir. Çünkü garanti servislerinde bilgisayar parçaları çoğu zaman daha pahalı olabilmektedir. Bu yüzden bir bilgisayarınız var ise size iyi bir teknik servis lazım. Ankara Asus Servisi bilgisayar tamiri konusundaki tecrübeleri ile sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Asus Bilgisayar servisi seçerken seçtiğiniz servisin ne kadar güvenilir bir servis olduğuna dikkat ediniz. Güvenebileceğiniz, tecrübeli ve işinde dikkatli servisleri tercih ediniz. Bilgisayarların hassas makineler olduğunu unutmayınız. Ankara Asus Servisi olarak bilgisayar tamir ve bakımları konusunda var olan bilgi birikimimize güveniyoruz ve bir bilgisayar tamiri ile ilgili ihtiyacınız olduğunda sizleri teknik servisimize bekliyoruz. Bir sorun ile karşılaştığınızda kapımızı çalmadan geçmeyin.