Asus Laptop Ekran kartı Tamiri Ankara

Asus Laptop Ekran kartı tamiri Ankara Asus Servisi şubemizde garantili olarak yapmaktayız. Asus Laptoplar'da kullanılan harici ekran kart değişimlerini yapmaktayız.

Asus Ekran kartı nedir nasıl bozulur?
Asus ve diğer markaların ekran kartlarının bozulma nedenlerinin başında, Asus laptopun çok aşırı ısınması, Laptopa gelen voltaj düzensizliği, ekran kartının üzerinde bulunan çip hasarı, laptopta sıvı teması olması, Laptopun aşırı çalışması, Bakımsızlıktan dolayı fanın yeterli soğutmaması gibi sebeplerden dolayı bozulur.

Asus Ekran kartı tamiri mümkün mü?

Asus laptoplarda kullanılan Ekran kartlarının neredeyse yüzde doksan sekizinin tamirini yapıyoruz. Ankara Asus Servisi şubemizde Asus Ekran kartı tamiri uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Asus Ekran kartı tamiri veya değişimi ne kadar sürer?

Asus Ekran Kartı tamiri aynı gün içerisinde yapılıp teslim edilmektedir. Servis yoğunlugu daga az olduğu zaman bir kaç saat içinde yapılmaktadır.

Asus laptop bilgisayar ekran kartı değişir mi?
Asus Laptoplarda Ekran Kartı Değişimi Nasıl Olur? Aslında Asus laptoplarda üç beş model oyuncu Laptopu dışında ekran kartı değişimi yapılamaz. Çünkü Asus laptoplarda halk arasında ekran kartı denilen grafik işlemci çipi anakarta gömülü olur yani sökülemez. O yüzden ekran kartı arızalarında anakart üzerinde olan grafik işlenmcisinin tamiri yapılmaktadır.